OyuncuForum(Metin2-Knıgt-Sanalika Vb)

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

MT2TR yeni pwp server arkadaşlar ben bizzat oynuyorum..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
You Lose..!
Seviye 2
Seviye 2

Konu Sayısı : 1315

MesajKonu: MT2TR yeni pwp server arkadaşlar ben bizzat oynuyorum..    Çarş. Tem. 28, 2010 5:29 pm

ARKADAŞLAR MT2TR BEN BİZZAT OYNUYORUM VE 89 LEVELİM KASMAK KOLAY BİR KÖPEKTE 33 lv. OLUYORSUNUZ arkadaşlar dosyada virüs bulursa sizin antivirüs programınız bazı dosyaları virüs görebilir.. gayet normal birşeydir.. Wink evet arkadaşlar yanlız ben pack olarak buz zindanı yaması var onunla oynuyorum onu upload edecektim ama hata veriyor belki bir gün koyabilirim belli olmaz link: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yanlız kayıt olmak için sitesinide vereyim başka türlü oynayamazsınız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aslında sitesindende indirebilirsiniz ama linkide koydum gene emeğe saygı yani Wink enter'a basın /pk 771 yazın kimse size dalamaz kesemez canınız azalmaz evet arkadaşlar bu kod normal metin2 'de zalimler için ama ben mt2tr pwp'de denedim oldu sizde deneyin saygılarımla.. You Lose..!
http://oyuncu.forumclan.com

MT2TR yeni pwp server arkadaşlar ben bizzat oynuyorum..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CixKo Editsiz Eşit Pk Server
» Lenox-Network | Orjinal 1453 Fire Drake | Exp İtem Zor | Yeni Açildi |
» ▄▀▄ GamerSKO ▄▀▄ 83/1 ZOR DB ▄▀▄ SOACS ▄▀▄ SERVER 7/24 ONLİNE ▄▀▄ KALICI SERVER ▄▀▄
» ALEMT2 AÇILDI!+ - 05HAZİRAN-0LAG - SÜPER SERVER KAÇIRMAYIN-Süper NPcler ve ASLA KAPNM
» 212.174.140.26 Yeni acıldı 25.08.2010